Fundacja na Rzecz Rozwoju i Promocji Sportu Młodzieżowego

Historia

I Międzynarodowy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca” – 2008
1-3 sierpnia 2008 r.

Uczestnicy:

MKS Polonia Warszawa
Okęcie Warszawa
CWKS Legia Warszawa
Agrykola Warszawa
Vác VLSE (Węgry)
Fortuna Düsseldorf (Niemcy)
ФК «Львів» – FK Lwów (Ukraina)
«Карпати» Львів – Karpaty Lwów (Ukraina)

Wyniki fazy grupowej:

Grupa A
Fortuna Düsseldorf – Okęcie Warszawa 8:0 (5:0)
MKS Polonia Warszawa – FK Lwów 1:0 (0:0)
MKS Polonia Warszawa – Fortuna Düsseldorf 4:4 (3:2)
Okęcie Warszawa – FK Lwów 0:4 (0:2)
MKS Polonia Warszawa – Okęcie Warszawa 1:2 (0:1)
FK Lwów – Fortuna Düsseldorf 1:4 (0:2)

Grupa B
Agrykola Warszawa – Vác VLSE 2:0 (0:0)
CWKS Legia Warszawa – Karpaty Lwów 0:9 (0:4)
CWKS Legia Warszawa – Vác VLSE 0:7 (0:3)
Agrykola Warszawa – Karpaty Lwów 2:4 (0:2)
CWKS Legia Warszawa – Agrykola Warszawa 0:10 (0:3)
Karpaty Lwów – Vác VLSE 5:1 (3:0)

Tabele fazy grupowej:

Grupa A
1. Fortuna Düsseldorf 7 pkt. 16:5
2. MKS Polonia Warszawa 4 pkt. 6:6
3. FK Lwów 3 pkt. 5:5
4. Okęcie Warszawa 3 pkt. 2:13

Grupa B
1. Karpaty Lwów 9 pkt. 18:3
2. Agrykola Warszawa 6 pkt. 14:4
3. Vác VLSE 3 pkt. 8:7
4. CWKS Legia Warszawa 0 pkt. 0:26

Wyniki fazy finałowej:

Mecz o 1. miejsce: Karpaty Lwów – Fortuna Düsseldorf 2:0 (0:0)
Mecz o 3. miejsce: MKS Polonia Warszawa – Agrykola Warszawa 1:0 (1:0)
Mecz o 5. miejsce: FK Lwów – Vác VLSE 2:1
Mecz o 7. miejsce: Okęcie Warszawa – CWKS Legia Warszawa 8:0

W turnieju wzięli udział chłopcy rocznika 1997 i młodsi.


II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „O Puchar Pamięci Małego Powstańca” – 2009

31.07-02.08.2009
Boczne boisko Polonii Warszawa

Uczestnicy:
drużyna Dzieci Fundacji
MKS Polonia Warszawa (I) [rocznik 1998]
MKS Polonia Warszawa (II) [rocznik 1999]
Olimpia Warszawa
MKS Agrykola Warszawa
CWKS Legia Warszawa
Fortuna Düsseldorf (Niemcy)
Vác VLSE (Węgry)
ФК «Львів» – FK Lwów (Ukraina)
«Карпати» Львів – Karpaty Lwów (Ukraina)

Wyniki fazy grupowej:

Grupa A
Polonia II Warszawa – Agrykola Warszawa 3:2
CWKS Legia Warszawa – MKS Polonia Warszawa (II) 4:1
Agrykola Warszawa – Karpaty Lwów 0:5
Fortuna Düsseldorf – MKS Polonia Warszawa (II) 3:0
Agrykola Warszawa – CWKS Legia Warszawa 3:7
Fortuna Düsseldorf – Karpaty Lwów 3:7
CWKS Legia – Karpaty Lwów
Fortuna Dusseldorf – Agrykola Warszawa
Polonia II Warszawa – Karpaty Lwów
Fortuna Dusseldorf – CWKS Legia

Grupa B
Dzieci Fundacji – Olimpia Warszawa 2:2
Vác VLSE – Dzieci Fundacji 3:1
Olimpia Warszawa – FK Lwów 1:9
MKS Polonia Warszawa (I) – Dzieci Fundacji 3:3
Olimpia Warszawa – Vác VLSE 1:9
MKS Polonia Warszawa (I) – FK Lwów 1:5
Vác VLSE – FK Lwów
MKS Polonia Warszawa (I) – Olimpia Warszawa
Dzieci Fundacji – FK Lwów
MKS Polonia Warszawa (I) – Vác VLSE

W turnieju wzięły udział zespoły piłkarskie rocznika 1998 i młodszych.


III Międzynarodowy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca” – 2010

31.07-02.08.2010
WOSiR Polonia

Uczestnicy:
drużyna Dzieci Fundacji
MKS Polonia Warszawa (I)
MKS Polonia Warszawa (II)
KS Olimpia Warszawa
KS Ursus Warszawa
CWKS Legia Warszawa
Fortuna Düsseldorf (Niemcy)
Vác VLSE (Węgry)
ФК «Львів» – FK Lwów (Ukraina)
«Карпати» Львів – Karpaty Lwów (Ukraina)


IV Międzynarodowy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca” – 2011

31.07-02.08.2011
WOSiR Polonia

Uczestnicy:
drużyna Dzieci Fundacji
MKS Polonia Warszawa (A)
MKS Polonia Warszawa (B)
PKS Radość Warszawa
KS Ursus Warszawa
UWKS Legia Warszawa
Fortuna Düsseldorf (Niemcy)
Vác VLSE (Węgry)
ФК «Львів» – FK Lwów (Ukraina)
«Карпати» Львів – Karpaty Lwów (Ukraina)
Polska Szkółka Sobotnia w Northampton (Anglia)

Kolejność końcowa:
1. Fortuna Düsseldorf
2. Karpaty Lwów
3. Vác VLSE
4. FK Lwów
5. MKS Polonia Warszawa (B)
6. MKS Polonia Warszawa (A)
7. KS Ursus Warszawa
8. UWKS Legia Warszawa
9. Dzieci Fundacji
10. PKS Radość Warszawa
11. PSS Northampton

Wyniki meczów finałowych:
Mecz o 1 miejsce: Fortuna – Karpaty 4:2 (3:1)
Mecz o 3 miejsce: Vác VLSE – FK Lwów 2:0
Mecz o 5 miejsce: Polonia (A) – Polonia (B) 1:3
Mecz o 7 miejsce: KS Ursus – UWKS Legia 0:0 k. 2:1
Mecz o 9 miejsce: Dzieci Fundacji – PKS Radość 5:0

Wyniki spotkań grupowych:
Grupa A
PSS Northampton – Karpaty 0:11
Polonia (A) – KS Ursus 3:2
Vác VLSE – Karpaty 1:2
PSS Northampton – Polonia (A) 5:2
KS Ursus – Vác VLSE 1:4
Polonia (A) – Karpaty 1:6
Vác VLSE – PSS Northampton 13:0
KS Ursus – Karpaty 2:4
Polonia (A) – Vác VLSE 0:2
KS Ursus – PSS Northamton 5:1

Grupa B
Dzieci Fundacji – UWKS Legia 0:1
PKS Radość – FK Lwów 0:10
Polonia (B) – Fortuna 0:2
Dzieci Fundacji – PKS Radość 2:2
UWKS Legia – Fortuna 0:9
FK Lwów – Polonia (B) 3:1
PKS Radość – UWKS Legia 0:3
Polonia (B) – Dzieci Fundacji 13:0
FK Lwów – UWKS Legia 3:0
Dzieci Fundacji – Fortuna 0:11
PKS Radość – Polonia (B) 0:12
FK Lwów – Dzieci Fundacji 8:2
Fortuna – PKS Radość 13:1
Polonia (B) – UWKS Legia 8:0
Fortuna – FK Lwów 4:0

Najlepszy strzelec: Adrian Szczutowski (Polonia (A)) – 13 goli
Najlepszy zawodnik: Artur Riabow (FK Lwów)
Najlepszy bramkarz: Michał Drabig (KS Ursus)
Najmłodszy zawodnik: Dominik Ciempa, ur. 2006 r. (PSS Northampton)


V Międzynarodowy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca” – 2012

31.07-02.08.2012
WOSiR Polonia

Uczestnicy:
drużyna Dzieci Fundacji
MKS Polonia Warszawa (A)
MKS Polonia Warszawa (B)
PKS Radość Warszawa
KS Ursus Warszawa
Fortuna Düsseldorf (Niemcy)
ФК «Львів» – FK Lwów (Ukraina)
«Карпати» Львів – Karpaty Lwów (Ukraina)
303 Polish Soccer Club Northampton (Anglia)

Kolejność końcowa:
1. Karpaty Lwów
2. MKS Polonia Warszawa (A)
3. Fortuna Düsseldorf
4. FK Lwów
5. 303 PSC Northampton
6. KS Ursus Warszawa
7. MKS Polonia Warszawa (B)
8. PKS Radość Warszawa
9. Dzieci Fundacji

Wyniki meczów finałowych:
Mecz o 1 miejsce: MKS Polonia Warszawa (A) – Karpaty 2:7 (1:5)
Mecz o 3 miejsce: Fortuna Düsseldorf – FK Lwów 13:0 (4:0)
Mecz o 5 miejsce: 303 PSC Northampton – KS Ursus Warszawa 1:1 k. 3:2 (0:1)
Mecz o 7 miejsce: PKS Radość Warszawa – MKS Polonia Warszawa (B) 0:6 (0:3)

Wyniki spotkań grupowych:
Grupa A
Dzieci Fundacji – 303 PSC Northampton 1:4
FK Lwów – MKS Polonia Warszawa (A) 2:6
PKS Radość Warszawa – 303 PSC Northampton 0:5
Dzieci Fundacji – FK Lwów 1:12
MKS Polonia Warszawa (A) – PKS Radość Warszawa 17:0
FK Lwów – 303 PSC Northampton 5:1
PKS Radość Warszawa – Dzieci Fundacji 3:2
MKS Polonia Warszawa (A) – 303 PSC Northampton 4:1
FK Lwów – PKS Radość Warszawa 6:0
MKS Polonia Warszawa (A) – Dzieci Fundacji 14:3

Grupa B
Karpaty Lwów – KS Ursus Warszawa 5:0
Fortuna Düsseldorf – MKS Polonia Warszawa (B) 11:0
Karpaty Lwów – MKS Polonia Warszawa (B) 19:0
KS Ursus Warszawa – Fortuna Düsseldorf 0:12
Karpaty Lwów – Fortuna Düsseldorf 2:0
KS Ursus Warszawa – MKS Polonia Warszawa (B) 8:0

Najlepszy strzelec: Ihor Bekesza (Karpaty Lwów) – 14 goli
Najlepszy zawodnik: Mik Gudra (Fortuna Düsseldorf)
Najlepszy bramkarz: Maksym Hirnyj (Karpaty Lwów)


VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca” – 2013

31.07-02.08.2013
WOSiR Polonia

Uczestnicy:
MKS Polonia Warszawa
KS Przyszłość Włochy
MUKS Kosa Konstancin
KS Milan Milanówek
Fortuna Düsseldorf (Niemcy)
ФК «Львів» – FK Lwów (Ukraina)
«Карпати» Львів – Karpaty Lwów (Ukraina)
303 Polish Soccer Club Northampton (Anglia)


VIII Międzynarodowy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca” – 2014

31.07-02.08.2014
WOSiR Polonia

Uczestnicy:
MKS Polonia Warszawa (A)
MKS Polonia Warszawa (B)
KS Przyszłość Włochy
MUKS Kosa Konstancin
KS Milan Milanówek
Fortuna Düsseldorf (Niemcy)
ФК «Львів» – FK Lwów (Ukraina)
«Карпати» Львів – Karpaty Lwów (Ukraina)
303 Polish Soccer Club Northampton (Anglia)

Kolejność końcowa:
1. Karpaty Lwów
2. Fortuna Düsseldorf
3. FK Lwów
4. MKS Polonia Warszawa (B)
5. 303 PSC Northampton
6. MUKS Kosa Konstancin
7. Milan Milanówek
8. MKS Polonia Warszawa (A)
9. KS Ursus Warszawa
10. PKS Radość Warszawa

Wyniki meczów finałowych:
Mecz o 1 miejsce: Karpaty Lwów – Fortuna Düsseldorf 7:2
Mecz o 3. miejsce: MKS Polonia Warszawa (B) – FK Lwów 2:2 k. 3:2
Mecz o 5. miejsce: MUKS Kosa Konstancin – 303 PSC Northampton 1:6
Mecz o 7. miejsce: Polonia Warszawa A – Milan Milanówek 0:1
Mecz o 9. miejsce: KS Ursus Warszawa – PKS Radość Warszawa 7:1

Wyniki meczów fazy grupowej:
Grupa A
303 PSC Northampton – Karpaty Lwów 0:4
Milan Milanówek – MKS Polonia Warszawa (B) 0:4
PKS Radość Warszawa – 303 PSC Northampton 2:7
Karpaty Lwów – Milan Milanówek 13:0
MKS Polonia Warszawa (B) – PKS Radość Warszawa 9:0
Milan Milanówek – PKS Radość Warszawa 5:1
Karpaty Lwów – MKS Polonia Warszawa (B) 6:4
303 PSC Northampton – Milan Milanówek 9:0
PKS Radość Warszawa – Karpaty Lwów 0:7
303 PSC Northampton – MKS Polonia Warszawa (B) 1:2

Grupa B
FK Lwów – Fortuna Düsseldorf 0:5
MKS Polonia Warszawa (A) – MUKS Kosa Konstancin 2:5
KS Ursus Warszawa – FK Lwów 4:5
Fortuna Düsseldorf – MKS Polonia Warszawa (A) 8:0
MUKS Kosa Konstancin – KS Ursus Warszawa 2:2
MKS Polonia Warszawa (A) – KS Ursus Warszawa 2:1
Fortuna Düsseldorf – MUKS Kosa Konstancin 8:2
FK Lwów – MKS Polonia Warszawa (A) 3:0
KS Ursus Warszawa – Fortuna Düsseldorf 2:8
FK Lwów – MUKS Kosa Konstancin 7:0

Najlepszy strzelec: Artur Klassen (Fortuna Düsseldorf)
Najlepszy zawodnik: Jeans Castrop (Fortuna Düsseldorf)
Najlepszy bramkarz: Jakub Grzegorzewski (MKS Polonia Warszawa (A))


VIII Międzynarodowy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca” – 2015

31.07-02.08.2015
WOSiR Polonia

Uczestnicy:
Dzieci Fundacji
MKS Polonia Warszawa (A)
MKS Polonia Warszawa (B)
KS Przyszłość Włochy
KS Sokół Serock
KS Milan Milanówek
Fortuna Düsseldorf (Niemcy)
ФК «Львів» – FK Lwów (Ukraina)
303 Polish Soccer Club Northampton (Anglia)
International Football Academy FootPol Brighton (Anglia)

Kolejność końcowa:
1. FK Lwów
2. Fortuna Düsseldorf
3. 303 PSC Northampton
4. MKS Polonia Warszawa (A)
5. FootPol Brighton
6. KS Milan Milanówek
7. KS Przyszłość Włochy
8. KS Sokół Serock
9. Dzieci Fundacji
10. MKS Polonia Warszawa (B)

Wyniki meczów finałowych:
Mecz o 1 miejsce: Fortuna Düsseldorf – FK Lwów 5:6
Mecz o 3. miejsce: MKS Polonia Warszawa (A) – 303 PSC Northampton 0:4
Mecz o 5. miejsce: KS Milan Milanówek – FootPol Brighton 2:5
Mecz o 7. miejsce: KS Przyszłość Włochy – KS Sokół Serock 5:0
Mecz o 9. miejsce: Dzieci Fundacji – MKS Polonia Warszawa (B) 4:0

Wyniki meczów fazy grupowej:

Grupa A
303 PSC Northampton – Fortuna Düsseldorf 2:12
KS Milan Milanówek – MKS Polonia Warszawa (B) 5:2
KS Przyszłość Włochy – 303 PSC Northampton 4:6
Fortuna Düsseldorf – KS Milan Milanówek 19:1
MKS Polonia Warszawa (B) – Przyszłość Włochy 5:8
KS Milan Milanówek – KS Przyszłość Włochy 4:0
Fortuna Düsseldorf – MKS Polonia Warszawa (B) 17:1
303 PSC Northampton – KS Milan Milanówek 3:2
KS Przyszłość Włochy – Fortuna Düsseldorf 1:10
303 PSC Northampton – MKS Polonia Warszawa (B) 3:0

Grupa B
FootPol Brighton – MKS Polonia Warszawa (A) 4:3
FK Lwów – Sokół Serock 14:0
Dzieci Fundacji – FootPol Brighton 1:5
MKS Polonia Warszawa (A) – FK Lwów 6:4
Sokół Serock – Dzieci Fundacji 5:4
FK Lwów – Dzieci Fundacji 11:0
MKS Polonia Warszawa (A) – Sokół Serock 11:1
FootPol Brighton – FK Lwów 1:10
Dzieci Fundacji – MKS Polonia Warszawa (A) 0:14
FootPol Brighton – Sokół Serock 6:5

Najlepszy strzelec: Denis Kosinski (Fortuna Düsseldorf)
Najlepszy zawodnik: Kasej Pulcham (FK Lwów)
Najlepszy bramkarz: Wasyl Artiom (FK Lwów)

W zawodach biorą udział drużyny piłkarskie roczników 2004/2005 z kraju i zagranicy.